Om oss

Vi är lätta att nå för att prata hiss

Välkommen att maila eller ring oss direkt.

Åhus (Huvudkontor)

Showroom, Produktion
Sandvaktaregatan 26
296 35 Åhus

Telefon: 044 - 28 99 00
E-postadress: info@ahmans.se

Stockholm

Showroom, Försäljning
Studio B3, Barnhusgatan 3
111 23 Stockholm

Telefon: 08 - 588 33 333

Göteborg

Showroom, Försäljning, Lager
Ålegårdsgatan 1
431 50 Mölndal

Telefon: 031 - 712 80 10

Vi har kontor, komponentlager och hisutställningar i Stockholm, Göteborg och Åhus. Huvudkontor och produktion finns i Åhus.

Vi ger gärna projekteringssupport till fastighetsägare, arkitekter, konsulter och hissentrepenörer vad gäller olika typer av hisskorgslösningar, materialval etc.

All försäljning av hissar för ny- och ombyggnadsobjekt och komponenter sker genom auktoriserade hissinstallatörer, vilka även ansvarar för leveransen till beställaren.

Kontakta oss

Vi svarar gärna på dina frågor, vänligen kontakta någon av våra medarbetare.

VD, Försäljning Export

Isak Beyer
08 - 588 33 331
isak@ahmans.se

Försäljning Sverige

Leif Stridsberg
044 - 28 99 12
leif@ahmans.se

Försäljning Stockholm

Rolf Wennerström
08 - 588 33 333
rolf@ahmans.se

Försäljning Stockholm

Kim Salo
044 - 28 99 18
kim@ahmans.se

Ordermottagning, Komponenter

André Motoda
044 - 28 99 09
order@ahmans.se

Kundsupport konstruktion

Linnea Nilsson
044 - 28 99 03
linnea@ahmans.se

Kundsupport konstruktion

Niklas Bröthlin
044 - 28 99 19
niklas@ahmans.se

Kundsupport konstruktion

John Hyvärinen
044 - 28 99 11
john@ahmans.se

Kundsupport konstruktion

Rasmus Ekman
044 - 28 99 10
rasmus@ahmans.se

Google Translate