Kontakta oss

Vi är lätta att nå för att prata hiss

Välkommen att maila eller ring oss direkt.

Åhus (Huvudkontor)

Showroom, Produktion
Sandvaktaregatan 26
296 35 Åhus

Telefon: 044 - 28 99 00
E-postadress: info@ahmans.se

Stockholm

Showroom, Försäljning
Studio B3, Barnhusgatan 3
111 23 Stockholm

Telefon: 08 - 588 33 333

Göteborg

Showroom, Försäljning, Lager
Ålegårdsgatan 1
431 50 Mölndal

Telefon: 031 - 712 80 10

Kontakta oss

Vi svarar gärna på dina frågor, vänligen kontakta någon av våra medarbetare.

VD, Karmomfattningar, Skandinavien

Isak Beyer
08 - 588 33 331
isak@ahmans.se

Hissinteriörer, Sverige

Leif Stridsberg
044 - 28 99 12
leif@ahmans.se

Hissinteriörer, Export

Henning Beyer
+46 (0)44 - 28 99 05
henning@ahmans.se

Hissinteriörer, Stockholm

Rolf Wennerström
08 - 588 33 333
rolf@ahmans.se

Ordermottagning, Komponenter

André Motoda
044-289909
order@ahmans.se

Kundsupport konstruktion

Linnea Nilsson
044-289903
linnea@ahmans.se

Kundsupport konstruktion

Niclas Lovelid
044-289918
niclas@ahmans.se

Kundsupport konstruktion

Niklas Bröthlin
044-289919
niklas@ahmans.se

Kundsupport konstruktion

John Hyvärinen
044-289911
john@ahmans.se